Teknik Destek

Çözümlerimiz, ürünlerimiz, teknik destek ve eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi için istediğiniz zaman bize ulaşın.

Teknik Destek

Müşterilerimizin en iyi ekipman ve yazılım performansını sağlamak için kaldırabileceği bir dizi dahili bilgi ve uzmanlığa sahibiz.

Wonderware Türkiye, yazılım, donanım ve iş ortağı ürün desteğiniz için tek bir bağlantı noktası sunar. Sorunu zamanında ve etkili bir şekilde çözmek için gerekli tüm çalışmaları yaparak, vakaların çoğunu şirket içinde ele alıyoruz. Destek biletini doğrudan ürün üreticisine iletme ihtiyacı varsa, tüm bunları sizin için hallederiz. Bunun için şirket içi ekibimizle destek biletinizin ilerlemesi hakkında iletişime geçmeniz yeterli.

Destek Formu

Teknik Destek masamıza bir destek sorunu kaydetmek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayın; teknik destek ekibimizin bir üyesi sorgunuzu çözmenize yardımcı olması için sizinle iletişime geçecektir.

Alternatif olarak, lütfen Teknik Destek Ekibimizle iletişime geçin: +90 (216) 392 01 01
08: 00-18: 00 (Pazartesi - Cuma) saatleri arasında

Destek Sözleşmesi Yok mu?
Teknik bir sorunu destekle kaydetmeniz gerekiyor, ancak Wonderware AVEVA Türkiye ile bir destek sözleşmeniz yoksa lütfen bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanın; 24 saat içinde yanıt vereceğiz.

Teknik Destek Formu

AVEVA Bilgi ve Destek Merkezi

AVEVA Bilgi ve Destek Merkezi web sitesi, birçok AVEVA ürün serisi için en son teknik bilgi ve belgeleri, ürün forumlarını, ürün güncellemelerini ve daha fazlasını sunar. Aşağıdakileri yapmanıza olanak tanır:

Bilgi makalelerine ve güçlü arama özelliklerine erişin.
En son içeriği ve ürün trendlerini ve Topluluk forumlarını görüntüleyin.

AVEVA Bilgi ve Destek Merkezi

İşinizde çeviklik ve esneklik sağlar.#wonderwareavevatr