Hakkımızda

Wonderware Türkiye | Aveva çözümlerimizle işletmelerin dijitalleşme yolculuğunda onlara rehberlik ediyoruz . Sürdürülebilir kalite, büyüme ve karlılık prensiplerini hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Wonderware Türkiye Hakkında

Wonderware Türkiye olarak Türkiye ve Azerbaycan bölgelerinde faaliyet göstererek endüstriyel yazılım çözümleri sağlıyoruz. Endüsriyel IT/OT çözümlerimizle operasyon, optimizasyon, Hmı/scada ve endüstriyel bilgi yönetimi konularında operasyonlarımızı yürütüyoruz. Gıda, kimya, enerji, su, dağıtım, akıllı şehircilik gibi tüm sektörlerde çözümlerimiz aktif olarak kullanılmaktadır.

Endüstriyel mükemmellik anlayışımızla Edge to Enterprise konseptiyle sahadaki küçük veri toplama uygulamalarından enterprise seviyeye kadar işletmelerin operasyonlarını verimli halde yürütmelerini sağlayacak 30'u aşkın çözümümüzle endüstriyel işletmelerde uçtan uca tesis yönetimini sağlıyoruz. 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun ve doğru çözümlerimiz ile karşılamak için yenilikçi,  konusunda uzman ve yetkin sistem entegratörlerimiz ile iş birliği içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.