Wonderware InTouch

Visualize, control and optimize your operations. InTouch makes it amazingly easy. Simply Wonderware.

Wonderware InTouch

Wonderware InTouch; istemcileri operasyonel mükemmellik konusundaki araştırmalarına ulaşmaları konusunda yetki veren ödüllü bir HMI görselleme yazılımıdır.

InTouch; uygulama yapıcılarının işletme genelini kapsayan işlem verimliliği ve maliyet tasarruflarını yürütecek anlamlı içerik oluşturmaya odaklanmalarına olanak sağlamak için basit grafiklerin ötesine geçer. InTouch; operatörlere endüstriyel otomasyon sistemleriyle rutin insan etkileşimlerini en uygun hale getirmeleri konusunda yetki verir. Bu durum; operatör etkinliğinde ölçülebilir bir net artışla sonuçlanır. Duruma bağlı farkındalık kütüphaneleri yoluyla özgün yaklaşımımız, operatörlerin işlemleri etkilemeden önce anormal durumlara hızlı ve doğru bir şekilde değinmeleri konusunda ihtiyaç duydukları bağlam içinde kullanılmış bilgileri sağlar.

Dünyanın endüstriyel tesislerinin üçte birinden fazla, neredeyse her bir ülke ve sanayide kullanılan InTouch HMI yazılımı; mühendislik sadeliği, operasyonel çeviklik ve gerçek zamanlı performans üstünlüğü konusunda işletme değeri sağlamaya devam ediyor.

Wonderware InTouch’ı deneyimleme:

  • Büyüleyici süreç grafikleri ve kutudan kullanıma hazır sembol kütüphanesi
  • Geliştirilmiş durumsal farkındalıkla operatör etkinliğini arttırır
  • Gerçek zamanda daha iyi kararlar verir
  • Operasyonel ve mühendislik verimliliğini arttırır
  • Operatör eğitimini hızlandırır
  • Herhangi bir cihazdan herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde sisteminize güvenli bir erişir

InTouch is powering the connected world

The more complex your operations become, the more you need a common-sense, real-time view of your business. Wonderware empowers innovators from around the world with the ability to standardize and visualize their entire enterprise.

Wonderware InTouch size nasıl yardım eder

InTouch; gerçek zamanlı üretim süreci verilerinden daha iyi kararlar alması gereken herkes için tasarlanmıştır:

Operatörler:

Operatörler, InTouch’ı gerçek zamanlı olarak önemli tesis süreçlerini görselleştirmek ve kontrol etmek amacıyla kullanırlar. Daha fazla endüstriyel cihazlar internet bağlantısıyla dolu olduğundan, InTouch giderek artan oranda söz konusu cihazlarla stratejik olarak etkileşime girme konusunda ideal bir yol sağlar. . 

Yöneticiler:

Yöneticiler InTouch’ı gerçekten gerektiğinde eyleme geçebilmeleri için tesislerinde olup biteni daha iyi anlamak amacıyla kullanır.

Mühendisler:

Mühendisler ve diğer teknik çalışanlar InTouch’ı kullanıcı dostu HMI’leri tasarlamak ve süreçlerindeki problemleri tespit etmek ve çözmek amacıyla kullanır.

Bakım:

Bakım personeli InTouch’ı planlanmamış aksama süresi ve bakım masraflarını azaltarak gerektiğinde ekipman ve makineleri tamir etme konusunda daha iyi hazırlanabilmek için söz konusu kritik ekipman ve makineleri izlemek amacıyla kullanır.

BT Tesisi:

BT Tesisi ekipleri, InTouch’ın görselleştirme yeteneklerini kritik uygulamaları daha etkili bir şekilde devam ettirebilmek için sistem tanı gösterimlerini oluşturmak amacıyla kullanır.

What InTouch Users are Saying

Wonderware InTouch controls over 100,000 plants and factories around the world. InTouch has enabled these plants to achieve world-class performance, reduce costs and maintain product quality.